ליווי בהכנת תיק עבודות

portfolio מעוניינת להתקבל לתואר הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים? צריך פורטפוליו מדהים בשביל לשפר את תנאי הקבלה למוסד בחו"ל? רוצה לנסות להתקבל לעבודה שווה? מה שבטוח – אתה צריך תיק עבודות מרשים ואיכותי!

אז… איך בונים תיק עבודות מרשים? איך יודעים אילו עבודות להכין וכיצד? איך בונים תיק עבודות שיש לו טאצ' אישי וייחודי? מה כדאי להכניס לתיק עבודות? האם עדיף הרבה עבודות או מעט? ובקיצור, איך מעצבים תיק עבודות שיפתיע ויירגש – בעיקר את אלו שהולכים לשפוט אתכם על פיו…?

ל-Be Arch יש פתרון: סדרה ממוקדת של מפגשי הנחייה אישית המתמקדים ביצירת תיק עבודות איכותי ואישי. 

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

מה היתרון בהנחייה אישית? כבר מזמן הוכח שעבודה "אחד על אחד" תמיד מאפשרת להוציא את המקסימום מהבנאדם ומהיכולות שלו. כל תשומת הלב, הריכוז והכלים שלי יעמדו לרשותך בכל הנחייה, ואני אדאג אישית שתשמש בהם כדי לבנות את תיק העבודות המיוחד שלך.

מה זה תיק עבודות איכותי ואישי? זה בדיוק התיק שיהיה לך. אני מאמינה שתיק עבודות בא לייצג את האדם שעומד מאחוריו, את הייחודיות שלו והכשרון שלו. אי אפשר לעשות תיק עבודות איכותי בלי מגע אישי, ואי אפשר לייצר טאצ' מיוחד בלי לדעת איזה איכויות לצקת לתוך התיק. בעזרת השיטות והניסיון הרב שלי בהנחייה –  אעזור לך לבטא שניהם.

איך זה יעבוד? כבר במפגש הראשון נקבע יחד נושא וקו אישי וייחודי לתיק העבודות, את מספר העבודות שיכיל התיק, התכנים שלהן ואופן הביצוע המדוייק. בכל אחד מהמפגשים הבאים נלטש את חומרי הגלם שייאספו וייעובדו בין מפגש למפגש על ידך, ונערוך יחד את תיק העבודות הייחודי שלך עד שיושלם – בהתאם ללו"ז שקבענו.

מה עם הלו"ז? מפגשי ההנחייה נבנים בהתאם ללו"ז שלך – באופן שייאפשר לך לחסוך זמן ולעבוד בצורה יעילה בין המפגשים. 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

רוצה לדעת עוד? מעוניין "לתפוס מקום" בזמנים הנוחים לך? אתה מוזמן ליצור קשר כבר עכשיו