מתנה: היתרון הלא הוגן שלך

אם החלטת לגשת למבחני הקבלה באדריכלות בשנה הקרובה, אז אולי את או אתה כבר יודעים, ש… התחרות על המקום שלך בלימודים הולכת להיות לא פחות ממאתגרת!

מול מה ומי תתמודדו?                                                                                                                מועמדים בעלי רקע באמנות ש"התכוננו" כבר שנים: ביסודי, בחטיבה ובתיכון.                                מועמדים בעלי כשרון "טבעי" לעבור בקלות את המבחנים הקשים.                                                 מועמדים בעלי יכולת להקסים כל אחד ואחת בראיון אישי.                                                                  עשרות אם לא מאות מועמדים על מקום אחד!                                                                          וסטטיסטיקת הקבלה: רק כ-10% מכלל המועמדים בכל מוסד מתקבלים מדי שנה…

נשמע לא פשוט, אולי אפילו קצת מאיים. אז איך בכלל מתחילים את ההכנה למבחני האדריכלות מנקודת פתיחה מנצחת?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

איזה יתרון לא הוגן צריך להיות לך, כדי לדעת בוודאות… שהשנה זה יהיה את או אתה שמתחיל/ה ללמוד אדריכלות?

Competition in Biddingקודם כל, קצת פרופורציות: את או אתה כבר נמצאים בנקודת פתיחה טובה (!) כיוון שא' אתם לא מתכוונים לגשת למבחן בלי הכנה ולסמוך על המזל… וב' אתם בשום פנים לא הולכים להשתעבד למכינה מייגעת ויקרה שתלמד אתכם הרבה דברים שאתם לא צריכים.

אתם כאן, ולכן כבר ממוקדים בחיפוש אחר הדרך המהירה, הממוקדת והחסכנית בזמן ובאמצעים כדי להשיג את המטרה שלכם: לעבור בהצלחה את מבחני הקבלה באדריכלות.

זו הייתה בדיוק הגישה שלי לפני 7 שנים, כשניגשתי לשלושת המוסדות הנחשבים בארץ בלימודי אדריכלות (הטכניון, אקדמיית בצלאל ואוניברסיטת תל אביב) והתקבלתי לשלושתם. כבר במהלך לימודי האדריכלות שלי הפכתי את ההצלחה האישית שלי לשיטה מיוחדת שעזרה ועוזרת לעשרות מועמדים להתקבל מדי שנה ללימודי האדריכלות.

היתרון הלא הוגן שלי, תופתעו, היה פשוט: הבנה מראש מול מה אני עומדת במבחני הקבלה + הכנה ממוקדת בכל ההיבטים הדרושים (הטכניים והיצירתיים). את היתרון הזה תרגמתי למפגשי ההכנה הפרטיים שאני מציעה  + לתוך המדריכים הסודיים, היסודיים והיחידים הקיימים בארץ בתחום ההכנה למבחני הקבלה אדריכלות… והיתרון הזה עובד ועבד גם עבור עשרות מועמדים אחרים לאדריכלות!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

isometric-flat-present-box-iconאז גם אם אין לך רקע באמנות וברישום, גם אם את לא כשרון "טבעי" בבניית מודלים וגם אין לכם שמץ של מושג איך להתחיל להתכונן למבחנים… אני רוצה לתת לך כבר בשלב הזה במתנה יתרון ממש לא הוגן: מדריך הכנה כפול!

מדריך כפולאיך יעזור לכם המדריך הכפול להתכונן למבחן? מדובר למעשה בהכנה הטכנית הבסיסית שבלעדיה בכלל לא תוכלו להתחיל להתכונן למבחנים!

עוד הרבה לפני שתתחילו להבין מה צפוי לכם במבחני הקבלה ומהן הטכניקות להתמודד עמם בהצלחה – אתם חייבים לשלוט בשני כישורי "זהב" בסיסיים: רישום מהיר בתלת מימד + בניית מודלים!

מעבר לכך, המדריך הכפול ייתן לכם יתרון ממש לא הוגן על פני מועמדים שלא יירכשו בצורה מסודרת ונכונה את שני כישורי הזהב הללו ואפילו על פני מועמדים עם הכנה אמנותית קודמת!