ערכת הכנה עצמאית למבחני הקבלה


כלי עוצמתי להכנה למבחני הקבלה באדריכלות


מעבר למפגשי ההכנה האישיים – ועבור אלו מבניכם שגרים רחוק, עסוקים במיוחד, טסים לטיול ארוך מאד בחו"ל או שסתם אוהבים ויודעים ללמוד באופן עצמאי – אני מציעה כלי עוצמתי נוסף שיעזור לך במבחני הקבלה באדריכלות, והכי חשוב: כלי שייספק עבורך דרך הכנה מעולה שתוכל/י ליישם עצמאית, אפילו בלי לצאת מהבית!

תכירו: ערכת ההכנה למבחני הקבלה באדריכלות ״פשוט להתקבל לאדריכלות״.

 


באמת יכול להיות ״פשוט להתקבל לאדריכלות״?


כן! לפחות הרבה יותר מבעבר. ערכת ההכנה העצמאית שלך למבחני הקבלה באדריכלות: "פשוט להתקבל לאדריכלות" הינה היחידה מסוגה בארץ, ומכילה את כל המידע הדרוש לך כדי להתכונן עצמאית למבחני הקבלה באדריכלות – פרוס לשלבים ברורים וממוקדים.

הערכה מורכבת מ-3 מדריכים ובכך נותנת מענה להכנה יסודית למבחני הקבלה באדריכלות בשלושת המוסדות הגדולים והנחשבים בארץ: הטכניון, אוניברסיטת תל אביב ואקדמיית בצלאל.

        רקע2   פשוט להתקבל לאדריכלות 

 


שלושה מדריכים בערכה אחת


שלושת המדריכים יחד (להתקבל לבצלאל, להתקבל לטכניון ולהתקבל לאונ׳ ת״א) – יוצרים את הערכה השלמה שתעזור לךפשוט להתקבל. איך זה הופך לפשוט? כי כל מדריך בערכה בנוי בצורה זהה מ-3 חלקים בהגשה ידידותית, יעילה ומאד קלה להתמצאות. כל מדריך מכיל כ-30 פלוס מינוס עמודים, והערכה כולה היא סה״כ 97 עמודים.

3 החלקים הללו בכל מדריך – מכסים:   

♦ את כל המידע שצריך לדעת לקראת מבחן – סוגי שאלות, מבנה מבחן ולו"ז.
♦ טכניקות, טיפים ודגשים ייחודיים לכל מבחן – כולל פתרונות לשאלות.
♦ תרגול ממוקד והדרגתי – בנוסף לסימולציות עדכניות.

◊ בכוונתך לגשת רק למוסד אחד? רק לטכניון, לבצלאל או לאוניברסיטת תל-אביב? צור איתי קשר כדי לרכוש את המדריך הבודד הדרוש שלך כבר עכשיו! המדריל לבצלאל מתאים גם לניגשים לאריאל וויצ״ו חיפה. 


מה בדיוק מקבלים בערכה ״פשוט להתקבל לאדריכלות״?


הערכה מבוססת על שנים של פיתוח דקדקני של חומרי הכנה איכותיים וממוקדים למבחני הקבלה באדריכלות: איסוף בפינצטה של טכניקות, גישות מיוחדות וטיפים יעילים במיוחד – במקביל להיכרות ומעקב צמודים אחר השינויים והמגמות שחלים כל שנה במבחני הקבלה לאדריכלות. בפנים, ובכל מדריך בהתאמה, תמצא/י:

1. הסבר מפורט על כל אחד מהמבחנים. כולל סוגי השאלות שצפויות לך, מבנה המבחן, הזמנים וכל פרט אחר שצריך לדעת כדי שלא יהיו לך הפתעות במבחן.
2. מידע תיאורטי מתומצת וממוקד הדרוש לך כדי לעבור כל אחד מהמבחנים, ומוגש לך בצורה ברורה ומאירת עיניים.
3. הצגה וניתוח של פתרונות לשאלות אמיתיות ממבחני קבלה משנים קודמות.
4. מגוון טכניקות וטיפים סודיים להצלחה במבחן.
5. תרגול מגוון, ממוקד והדרגתי ע"פ סוגי שאלות.
6. סימולציות עדכניות ממבחנים משנים קודמות וכאלו שתוכננו במיוחד לתרגול בבית.
7. בונוס מיוחד: הכנה מפורטת לראיונות הקבלה בבצלאל ואוניברסיטת תל אביב! 

 תכפיל את זה פי-3 וקיבלת… מפתח ל-3 המוסדות הנחשבים ביותר בארץ בלימודי אדריכלות!

♥ עוד פרט מאד חשוב: כל מי שרוכש את את הערכה מקבל מפגש הכנה אישי ב-50% הנחה + פידבק ותמיכה און-ליין עד המבחנים ללא תשלום נוסף!  

האם אפשר להתרשם מערכת ההכנה ו"לדפדף" בה לפני שרוכשים? בהחלט! הינך מוזמן/ת  לקבל "טעימה לדוגמא" מערכת ההכנה כבר ברגע זה. פשוט לחץ כאן:


מה היתרונות האמיתיים של ערכת ההכנה העצמאית?


1. חסכון בזמן, מאמץ וכסף: המדריך מכסה הכנה שלמה ומקיפה ביותר למבחני הקבלה באדריכלות במחיר שווה לכל כיס ובהשקעה חד פעמית מצידך! כך שאם את/ה בונה על להתכונן בעיקר עצמאית, רכישת הערכה יכולה להיות אחת ההשקעות הכי חכמות בהכנה שלך למבחן.

2.  הערכה היא ביטוח למי ש"שם את כל הביצים בסל אחד": הערכה מכסה את הידע הדרוש להתקבל לכל 3 המוסדות הגדולים והנחשבים בארץ. גם אם כרגע את/ה בונה על להתקבל רק למוסד אחד – במידה וחלילה תקבל/י תשובה שלילית, הערכה תשמש לך כגיבוי ותעזור לך להתכונן למוסדות האחרים.

3. בנק פרטי של טיפים, דגשים ותשובות שאפשר לשלוף ממנו בכל עת: בין אם בכל זאת מגיעים למס' בודד של במפגשים אישיים איתי ובין אם בוחרים לעשות הכנה עצמאית לחלוטין – הערכה מהווה סיכום מפורט לכל מה שנלמד במפגשים, מאפשרת לשלוף מתוכה טיפים ודגשים מיוחדים בזמן התרגול העצמאי בבית ומכילה אוסף תרגילים וסימולציות עדכני למבחני הקבלה שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר!

4. הערכה הדיגיטלית איתך איפה, איך ומתי שנוח לך: הערכה הדיגיטלית זמינה לך בכל מקום ובכל מכשיר (בטאבלט, בטלפון או במחשב שלך). אין צורך לסחוב איתך דפים שיכולים להתפזר או ספר כבד ולהסתכן בלשכוח אותו איפשהו!

2

 83594025. בעזרת ערכת ההכנה הלמידה שלך תהייה ספונטנית ודינאמית: אפשר להמשיך לרענן את הזיכרון בחומר גם אם נסעת לטיול בחו"ל, את/ה בדרך לעבודה ברכבת או באוטובוס או סתם כשבא לך לדפדף בה בהפסקת הקפה שלך.

6. הערכה לא הולכת לאיבוד אף פעם: ערכת ההכנה תמיד שלך ואצלך לתמיד! גם אם איבדת חלילה את מכשיר הטלפון או שפכת קפה על הטאבלט, אם רכשת פעם אחת את הערכה – תמיד תוכל/י לקבל אותה ממני מחדש.

7. בונוס: פידבק וליווי מרחוק למתכוננים עצמאית. אם רכשת ערכה ואין בכוונתך או ביכולתך להגיע למפגשים, עדיין תוכל/י לקבל ממני פידבק על התוצרים שלך דרך המייל, עד למבחני הקבלה!


האם הכנה עם ערכת ההכנה העצמאית מתאימה לך?


אני רוצה לספר לך, שכשהתחלתי לחבר את ערכת ההכנה העצמאית המטורפת הזו  – עשיתי את זה מתוך צורך די ספציפי שהעלו התלמידים שלי: להיות מסוגלים להתכונן עצמאית למבחני הקבלה באדריכלות. איזה מין אנשים הם היו? למשל, תלמידים שהגיעו אלי ממקומות די מרוחקים בארץ ויכלו להגיע רק למספר בודד של שיעורים; כאלו שהיו עסוקים נורא בהשלמות לימודים ו/או שיפור פסיכומטרי; חבר'ה שטסו לטיול ארוך בחו"ל והספיקו להגיע רק למפגש אחד והרגישו שהם רוצים להמשיך לרענן את הזיכרון גם שם ו… כמה תלמידים מיוחדים שפשוט אהבו וידעו ללמוד עצמאית.

כך שאם אחת מהסיטואציות האלו רלוונטית אלייךאין לי ספק שערכת ההכנה העצמאית היא הכלי הנכון בשבילך להכנה למבחני הקבלה באדריכלות! את או אתה בהחלט תהנו ממאגר הידע והתרגול הממוקד והיעיל הזה בלחיצת כפתור – בקצב, במקום ובנוחות שלכם.

traveling-guitar-player OnlineTravel2_CorbisRF

יחד עם זאת… גם אם את או אתה מתכוונים להגיע אלי למספר מפגשי הכנה אישיים – אני פשוט חייבת להמליץ גם לך לשקול לרכוש את הערכה! למה?

אחרי שהתייעצתי עם מספר לא מבוטל של תלמידים שלי – וגם לבוגרים שלי, שכבר התקבלו ללימודים, כדי לקבל מהם חוות דעת נוספת על ערכת ההכנה… הבנתי בעזרתם, ובעיקר בעזרת התגובות המאד נלהבות שלהם, שאני עומדת לעשות טעות מאד גדולה! איזו…?

הטעות של להציע את המדריך הזה רק לאנשים שמתכוונים להתכונן עצמאית – כאלו שלא יכולים להגיע למפגשים בכלל או יכולים להגיע רק למספר מפגשים מצומצם! בעזרת התלמידים שלי הבנתי ש… הערכה "פשוט להתקבל לאדריכלות" יכולה וצריכה ללוות כל מי שמתכונן בעזרת השיטה שלי!

גם את מי שמגיע אלי למפגשי הכנה וגם מי שלא. גם מי שבוחר להתחיל ללמוד באופן עצמאי עם הערכה ואז מגיע לסגור פינות בעזרת שיעור או שניים – וגם את מי שצריך ליווי אישי צמוד עד למבחן הקבלה עצמו ונעזר בערכת ההכנה רק בעבודה העצמאית בבית בין מפגש למפגש.

למה? קצת לא נעים לי להשוויץ, אבל זאת באמת התשובה: ערכת ההכנה העצמאית יצאה פשוט מדהימה! היא טובה עד כדי כך שהיא יכולה לעזור למישהו שלא הגיע אלי מעולם למפגש לעשות הכנה מוצלחת וסוגרת פינות למבחני הקבלה באדריכלות – בדיוק כמו שהיא יכולה לשדרג לחלוטין את ההכנה של תלמיד שהגיע אלי למספר שיעורים.  הנה דוגמא אחת למה שאחד מהבוגרים שלי כתב לי כשביקשתי ממנו פידבק על ערכת ההכנה העצמאית:

1  

לכן, זה היה רק פייר והגיוני שאמליץ גם למי שמגיע אלי למפגשי הכנה אישיים – לרכוש לו כלי עוצמתי נוסף שייחזק את ההכנה העצמאית – לצד המפגשים האישיים או בלעדיהם.

וזאת הסיבה שהחלטתי להציע את היתרון הבלתי הוגן בעליל הזה… לכולם! וכמובן לתת לכל אחד את הגמישות להחליט איך ומתי הוא בוחר לשלב את הכלי הבאמת עוצמתי הזה כחלק מהההכנה האישית שלו למבחני הקבלה לאדריכלות.

טוב, הערכה נשמעת ונראית לי כמו כלי מצויין להכנה למבחן. אבל כמה זה עולה…?

למרות שהשקעתי בכתיבת הערכה כמעט שנה שלמה – כולל איסוף כלל החומרים, עריכתם, הנגשתם ועיצובם (ואני עדיין ממשיכה לעדכן כל מדריך בערכה מדי שנה!) – היה לי מאד חשוב שהמחיר יהיה הגיוני ונגיש לסטודנטים לעתיד, שרבים מהם מממנים לעצמם את ההכנה ללימודים.

לכן עשיתי 2 דברים חשובים: הפכתי את הערכה לדיגיטלית (כדי לחסוך לך בהוצאות הדפסה, בכל זאת – כמעט 100 עמודים!) וגם נתתי הנחה מאד משמעותית.

אני יודעת מניסיון אישי שלהרשם למבחני הקבלה באדריכלות עולה לכם כמה מאות שקלים, אני יודעת שלרכוש ציוד עולה גם כמה עשרות שקלים לפחות. אני יודעת שהלימודים יעלו לכם עשרות אלפי שקלים (באזור ה-10 אלף ש״ח רק לשנה אחת, לא כולל הוצאות חומרים, מחשב, מגורים וכו׳). בקיצור, לימודי אדריכלות זו השקעה כספית מאד-מאד גדולה.

לכן דאגתי לכך שעל הדרך ללימודי אדריכלות תצטרכו להוציא רק סכום סמלי – אותו כל אחד מכם יכול להשקיע בלי להכנס לחובות ועדיין להרגיש טוב עם עצמו – רק 600 ש״ח! במקום 900 ש״ח שזה המחיר הריאלי של הערכה.

כן, השקעה של כמה מאות שקלים בודדים – בתמורה למפתח להצלחה במבחני הכניסה למקצוע שאתם רוצים לחיים. נשמע לי כמו עסקה הוגנת! חוץ מזה, תקבלו גם…

אם עדיין יש לך התלבטויות – כדאי לך לקרוא לעומק מה שבוגרי Be Arch מספרים על ערכת ההכנה "פשוט להתקבל לאדריכלות":

2

3

4

 

ואם עדיין לא "דפדפת" בטעימה מהערכה, זה הזמן! 

הינך מוזמן/ת  לקבל "טעימה לדוגמא" מערכת ההכנה כבר ברגע זה. פשוט לחץ כאן:

 

תשובות לשאלות נפוצות 

כיצד אקבל את הערכה לאחר ההזמנה?
לאחר ההזמנה, תקבל/י מייל עם קישור אישי, כדי שתוכל/י להוריד את הערכה מיידית למחשב או לטלפון החכם שלך ולהתחיל לעבוד איתו. הערכה מגיעה בפורמט דיגיטלי וניתן לקריאה מהמחשב או באמצעות טלפון חכם. תמיד תוכל/י לקחת את הערכה איתך לכל מקום.

האם אפשר לקנות את ערכת ההכנה העצמאית בסטימצקי, צומת ספרים או כל חנות ספרים אחרת?
הערכה אינה נמכרת בחנויות הספרים, אלא דרך האתר בלבד.
מכיוון שהערכה מגיעה בפורמט דיגיטלי, אין לנו צורך למכור אותו במקומות פיזיים כגון חנויות ספרים, אלא הכל יכול להיעשות דרך האינטרנט בצורה מיידית.

מה יהיה כתוב בחיוב של כרטיס האשראי שלי?
החיוב שיהיה מצויין בפרטי האשראי שלך, הינו עבור חברת 'ניוויז'ן הדרכות בע"מ'.

איך תדעו לתת לי פידבק ותמיכה כרוכש של ערכת ההכנה העצמאית?
ברגע שרכשת את הערכה, המייל שלך נרשם אצלנו במערכת יחד עם שאר הפרטים הרלוונטיים שלך – ברגע שתצטרך עזרה, תהייה לך שאלה או שתרצה לקבל פידבק על התוצרים שלך – תשלח לנו מייל ואנחנו נדע בוודאות שרכשת את הערכה ומגיע לך פידבק חינם.

איך אוכל לממש את המפגש ב-10% הנחה שמגיע לי עם רכישת הערכה?
באופן דומה לקבלת הפידבק והתמיכה – ברגע שרכשת את הערכה  אני יודעת לזהות את המייל והפרטים שלך. כשתהיי/ה מעוניין/ת במימוש ההנחה שלך – תשלח לנו מייל לתיאום מפגש ואנחנו נדע בוודאות שרכשת את הערכה ומגיע לך פידבק חינם.

אתם לא מפחדים שהערכה תופץ ברשת בצורה פיראטית?
לא, יש לנו מערכות הגנה מתוחכמות. ברגע שאת/ה מוריד/ה את הערכה, היא באופן אוטומטי נחתמת דיגיטלית. החתימה הדיגיטלית כוללת את הפרטים של מי שהוריד אותו. כלומר, ברגע שתוריד/י את הערכה, תהיה בו חתימה דיגיטלית עם מספר הזיהוי שלך.
אם הערכה תופץ ברחבי האינטרנט, אנחנו מייד נוכל לגלות מי האחראי על כך ולהעמידו לדין. לכן מאוד מומלץ שתשמור/י את הערכה במחשב שלך ולא תשתף/י אותה עם אף אחד.

 

 

טוב, אני רוצה לממש את ההנחה ולקבל את כל ההטבות שברכישת הערכה! פשוט לחץ/י על הכפתור שלמטה והזמן/י כבר עכשיו:

***בכוונתך לגשת רק למוסד אחד? צור איתי קשר כדי לרכוש את המדריך הבודד הדרוש שלך כבר עכשיו!

 

images

יש לך שאלות נוספות? רוצה להתייעץ איתי לפני שאת/ה קונה? מלא/י את הטופס למטה ואחזור אלייך בהקדם. כדאי מאד למלא גם מס' טלפון ולציין באילו ימים ושעות נוח שאתקשר אלייך.