מפגשי הכנה אישיים


הכח של הכנה בשיטת ״אחד על אחד״


כמו שכבר אולי הבנת, ההכנה למבחני הקבלה באדריכלות בשיטת מרתון Be Arch היא הכנה אישית. כלומר מפגשים פרטיים – ״אחד על אחד״. 

הכח של הפורמאט הייחודי הוא בכך שהוא מאפשר התמקדות בך בלבד. כלומר מקסימום של תשומת לב אישית לרמה שלך, לקשיים ולנקודות החוזק שלך לכל אורך הדרך – וכמובן 100% מיקוד בהצלחה שלך במבחן. 


 המפגש הראשון נקרא "שיעור הזהב"


למה זהב? כי זה המפגש הראשון, הבסיסי, סוגר הפינות והחשוב מכולם. הוא נותן את כל המבוא התיאורטי שדרוש כדי לדעת מה צפוי, לאן אמורים להגיע ואיך. בקיצור, שווה זהב. איך ובמה בדיוק יעזור לך המפגש הזה?

1. קבלת בסיס טכני. נרכוש את טכניקת הרישום המהיר ותקבל/י מבוא מרוכז לבניית מודלים.

2. טיפים לביסוס סגנון אישי. אתן לך לך דגשים וטיפים ממוקדים שיעזרו לך להמשיך ולשדרג את הכלים שתרכוש/י – ולהמשיך אחרי המפגש בפיתוח סגנון אישי שיבדיל אותך משאר הנבחנים לאדריכלות.

3. בניית לו״ז אישי. אם טרם עשינו זאת – נבנה לך לו"ז הכנה אישי וגמיש לקראת המבחנים: כזה שמתחשב בעבודה שלך, בהשלמות לימודים, נסיעות לחו"ל ושאר תכניות שיש לך עד מבחני הקבלה.

4. שיעורי בית פרטניים. כבר בשיעור הראשון אתן לך תרגול אישי ומדוייק שיהיה מבוסס על היכולות שלך והרמה ההתחלתית שאיתה תגיע/י אלי – תרגול שאני מבטיחה שייקח אותך כמה צעדים קדימה לקראת המבחנים!

5. נבין לאן צריך להגיע ומתאמים ציפיות – כבר מהמפגש הראשון. כבר בשיעור הזה נעשה היכרות ראשונית וממוקדת עם המבחן או מבחני הקבלה – ומה מצפים בהם. אתן לך דוגמאות למבחני הקבלה ודגשים ראשוניים וחשובים מאד לטכניקות פתרון וגישה נכונה לשאלות.


השיעורים הבאים הם ״מפגש תרגול ממוקדים״


השיעורים הם בעצם ההכנה המעשית למבחן – וחשובים מאד לפיתוח של סגנון אישי, יצירתי שיבחין אותך משאר המועמדים. במפגשי התרגול נפנים את הידע התיאורטי שתרכוש/י במפגש הזהב:

1. בלי הפתעות. נתרגל וריאציות שונות של התרגילים שניתנים במבחנים, כך שבזמן האמת לא יהיה מצב שיהיו לך איזשהן הפתעות ותדע/י להתמודד עם כל סוג של שאלה.

2. הטכניקות שלי. נכיר מקרוב טכניקות מיוחדות לפתרון שאלות וגישות יצירתיות למשימות.

3. בידול וליטוש הסגנון שלך. נמשיך לעבוד וללטש את יכולות הרישום המהיר ובניית המודלים, עד שתשלוט/י בהם ותפתח/י סגנון אישי שיבדיל אותך משאר הנבחנים.

4. משקיעים בנקודות החוזק ומחזקים את החולשות. בכל שיעור תקבל/י תרגול ממוקד ואישי ע"פ ההתקדמות והרמה שלך במטרה ללטש את נקודות החוזק שלך ולשפר את נקודות החולשה.

5. היעד: סימולציות! המטרה שלנו היא שבעזרת סט קצר של שיעורי תרגול תגיע/י די מהר לשלב הסימולציות של המבחנים – מוכן/ה ובטוח/ה בעצמך. בכל שיעור תרגול נוודא שקיימת התקדמות ברורה לכיוון הזה.

6. בין שיעור לשיעור, בעבודה העצמאית שלך בבית – את/ה לא לבד! תקבל/י תמיכה שוטפת במייל/וואטסאפ לגבי התוצרים שלך.


המפגשים שלי – המסגרת שמתאימה לך


יש 2 דרכים עיקריות להתקדם עם המפגשים האישיים: מסגרת ״מרתון ממוקד״ ו-מסגרת ״מפגש-מפגש״. הבחירה היא כולה שלך וצריכה להתאים ללו״ז וליכולת הבסיסית אתה מגיעים. כמובן, כדאי ומומלץ להתייעץ איתי כדי להתאים את הדרך הנכונה ביותר עבורך. 


◊ מסגרת ״מרתון ממוקד״ 

עבור הניגשים למוסד אחד | ״מרתון ממוקד״ הכולל מפגש זהב + 4 מפגשי תרגול.

עבור הניגשים לשניים עד שלושה מוסדות | ״מרתון ממוקד״ הכולל מפגש זהב + 6 מפגשי תרגול.

גמישות בחלוקת שעות ההכנה. רוצים לקחת את המפגשים בנפרד? אפשרי. קצרים בזמן ומעדיפים לחלק אותם לכמה מפגשים מרוכזים? גם כן אפשרי.

למי זה מתאים? מסגרת ״מרתון ממוקד״ תתאים בעיקר לאלו שמתחילים להתכונן לפחות חודשיים-שלושה מראש ורוצים לעשות את ההכנה בקצב רגוע, תוך כדי עבודה, טיול או השלמות לימודים. היא בעיקר מעולה לאלו מבניכם שחסרים את הידע הטכני והכלים של הרישום והרקע האמנותי בשל המסגרת המקיפה שהיא יוצרת.

גם ל״לחוצים״. עם זאת, חשוב לציין – שבגלל האפשרות לחלק את שעות ההכנה שבידיכם באופן שמתאים לכם, מרתון ממוקד יתאים גם ל״לחוצים״ שרוצים לקבל את כל הידע והכלים מהר ובמרוכז.

חשוב לדעת. ל״מסלול מרתון ממוקד״ מתחייבים מראש. בגלל היקף השעות הגדול יחסית שאני מעניקה במסלולים האלו, יש להרשם מראש וגם התשלום נעשה מראש. מועדי המפגשים נקבעים כמובן בתיאום מלא איתך ולנוחיותך.


♥ הניגשים למוסד אחד – ייקבלו 100 ש״ח הנחה על כל המסלול + מדריך הכנה ב-200 ש״ח בלבד במקום ב-300 ש״ח.

♥ הניגשים לשניים עד שלושה מוסדות – ייקבלו 100 ש״ח הנחה על כל המסלול + ערכת הכנה אישית בשווי 600 ש״ח במתנה.

♥ כולם ייקבלו פידבק אישי בטלפון ובמייל – ללא תשלום נוסף, לאורך כל התהליך.


צור איתי קשר כבר עכשיו כדי לשאול כל שאלה, לברר מחירים לשנה זו ולתפוס מקום ב״מסגרת מרתון ממוקד״.


◊ מסגרת ״מפגש-מפגש״

לא לכולם מתאים להתחייב למרתון ממוקד. לפעמים בגלל מרחק, זמן ולפעמים אפילו שיקולים כלכליים – ולכן אני מאפשרת להגיע גם למפגש בודד או כפול, ללא התחייבות נוספת מצידכם.

למי מתאים להגיע ל״מפגש-מפגש״. דרך כזו תתאים במיוחד לאלו מבינכם שיש להם רקע באמנות ויכולות רישום מבוססות – ופשוט צריכים את המיקוד וה״פוש״ הנוסף בעזרת המפגש האישי איתי.

גם אם בחרתם בהכנה עצמאית, מומלץ לקיים לפחות ״מפגש זהב״. למה? כדי שאוכל לכוון אתכם למצות את הפוטנציאל שלכם. חלק מהתלמידים אוהבים גם להגיע למפגש תרגול לפני המבחן – פשוט כדי לסגור את כל הפינות.


כל המגיעים ל״מפגש זהב״ מקבלים 10% הנחה על מדריך הכנה אישי או 15% הנחה על ערכת הכנה עצמאית. ניתן יהיה לקבל פידבק אישי בטלפון ובמייל במשך שבועיים לאחר המפגש.

צור איתי קשר כבר עכשיו כדי לשאול כל שאלה, לברר מחירים ולברר מתי אפשרי לקיים מפגש ראשון.

 


♥ מה מספרים בוגרי Be Arch  על המפגשים האישיים? לחץ כאן


רוצה לדעת עוד פרטים על מפגשי ההכנה האישיים?