מפגשי הכנה אישיים

כמו שכבר אולי הבנת, ההכנה למבחני הקבלה באדריכלות בשיטת מרתון Be Arch היא הכנה אישית. כלומר מפגשים פרטיים, ״אחד על אחד״. 

הכח של הפורמאט הייחודי הוא בכך שהוא מאפשר התמקדות בך בלבד: כלומר מקסימום של תשומת לב אישית לרמה שלך, לקשיים ולנקודות החוזק שלך לכל אורך הדרך – וכמובן 100% מיקוד בהצלחה שלך במבחן. מה במפגשים?

♦ המפגש הראשון נקרא "שיעור הזהב".

למה זהב? כי זה המפגש הראשון, הבסיסי, סוגר הפינות והחשוב מכולם. נותן את כל המבוא התיאורטי שדרוש כדי לדעת מה צפוי, לאן אמורים להגיע ואיך. בקיצור, שווה זהב.  איך ובמה בדיוק יעזור לך המפגש הזה?

1. קבלת בסיס טכני. נרכוש את טכניקת הרישום המהיר ותקבל/י מבוא מרוכז לבניית מודלים.

2. טיפים לביסוס סגנון אישי. אתן לך לך דגשים וטיפים ממוקדים שיעזרו לך להמשיך ולשדרג את הכלים שתרכוש/י – ולהמשיך אחרי המפגש בפיתוח סגנון אישי שיבדיל אותך משאר הנבחנים לאדריכלות.

3. בניית לו״ז אישי. אם טרם עשינו זאת – נבנה לך לו"ז הכנה אישי וגמיש לקראת המבחנים: כזה שמתחשב בעבודה שלך, בהשלמות לימודים, נסיעות לחו"ל ושאר תכניות שיש לך עד מבחני הקבלה.

4. שיעורי בית פרטניים. כבר בשיעור הראשון אתן לך תרגול אישי ומדוייק שיהיה מבוסס על היכולות שלך והרמה ההתחלתית שאיתה תגיע/י אלי – תרגול שאני מבטיחה שייקח אותך כמה צעדים קדימה לקראת המבחנים!

5. נבין לאן צריך להגיע ומתאמים ציפיות – כבר מהמפגש הראשון. כבר בשיעור הזה נעשה היכרות ראשונית וממוקדת עם המבחן או מבחני הקבלה – ומה מצפים בהם. אתן לך דוגמאות למבחני הקבלה ודגשים ראשוניים וחשובים מאד לטכניקות פתרון וגישה נכונה לשאלות.

♦ השיעורים הבאים הם ״מפגש תרגול ממוקדים״.

השיעורים האלו קריטיים להפנמת הידע התיאורטי שתרכוש/י במפגש הזהב – הם בעצם ההכנה המעשית למבחן וחשובים מאד לפיתוח של סגנון אישי, יצירתי שיבחין אותך משאר המועמדים.

1. בלי הפתעות. נתרגל וריאציות שונות של התרגילים שניתנים במבחנים, כך שבזמן האמת לא יהיה מצב שיהיו לך איזשהן הפתעות ותדע/י להתמודד עם כל סוג של שאלה.

2. הטכניקות שלי. נכיר מקרוב טכניקות מיוחדות לפתרון שאלות וגישות יצירתיות למשימות.

3. בידול וליטוש הסגנון שלך. נמשיך לעבוד וללטש את יכולות הרישום המהיר ובניית המודלים, עד שתשלוט/י בהם ותפתח/י סגנון אישי שיבדיל אותך משאר הנבחנים.

4. משקיעים בנקודות החוזק ומחזקים את החולשות. בכל שיעור תקבל/י תרגול ממוקד ואישי ע"פ ההתקדמות והרמה שלך במטרה ללטש את נקודות החוזק שלך ולשפר את נקודות החולשה.

5. היעד: סימולציות! המטרה שלנו היא שבעזרת סט קצר של שיעורי תרגול תגיע/י די מהר לשלב הסימולציות של המבחנים – מוכן/ה ובטוח/ה בעצמך. בכל שיעור תרגול נוודא שקיימת התקדמות ברורה לכיוון הזה.

6. בין שיעור לשיעור, בעבודה העצמאית שלך בבית - את/ה לא לבד! תקבל/י תמיכה שוטפת במייל/וואטסאפ לגבי התוצרים שלך.

המפגשים שלי – המסגרת שמתאימה לך!

יש שתי דרכים עיקריות להתקדם עם המפגשים האישיים - והבחירה היא כולה שלך וצריכה להתאים ללו״ז וליכולת הבסיסית אתה מגיעים. כמובן, כדאי ומומלץ להתייעץ איתי כדי להתאים את הדרך הנכונה ביותר עבורך.

 1. מסגרת ״מרתון ממוקד״

כולל 6 מפגשים, סה״כ 8 שעות של הכנה אישית – אליהם מתחייבים מראש, ואשר אותן ניתן לחלק באיזו דרך שנוחה לכם. רוצים לקחת 6 מפגשים נפרדים? אפשרי. קצרים בזמן ומעדיפים לחלק את 8 השעות ל-2 או 3 מפגשים מרוכזים? גם כן אפשרי.

♦ מסגרת ״מרתון ממוקד״ תתאים בעיקר לאלו שמתחילים להתכונן לפחות חודשיים מראש ורוצים לעשות את ההכנה בקצב רגוע, תוך כדי עבודה, טיול או השלמות לימודים – ובעיקר מעולה לאלו מבניכם שחסרים את הידע הטכני והכלים של הרישום והרקע האמנותי בשל המסגרת המקיפה שהיא יוצרת.

♦ עם זאת, חשוב לציין – שבגלל האפשרות לחלק את שעות ההכנה שבידיכם באופן שמתאים לכם, מרתון ממוקד יתאים גם ל״לחוצים״ שרוצים לקבל את כל הידע והכלים מהר ובמרוכז.

♥ אלו מבניכם שייבחרו בדרך הזו ייקבלו 100 ש״ח מתנה + ערכת הכנה אישית בחינם. וכמובן פידבק אישי בטלפון ובמייל לאורך כל התהליך.

צור איתי קשר כבר עכשיו כדי לשאול כל שאלה, לברר מחירים ולתפוס מקום ב״מסגרת מרתון ממוקד״.

2. מסגרת ״מפגש-מפגש״

♦ לא לכולם מתאים להתחייב למרתון ממוקד – בגלל מרחק, זמן ולפעמים אפילו שיקולים כלכליים – ולכן אני מאפשרת להגיע גם למפגש בודד או כפול, ללא התחייבות נוספת מצידכם.

♦ דרך כזו תתאים במיוחד לאלו מבינכם שיש להם רקע באמנות ויכולות רישום מבוססות – ופשוט צריכים את המיקוד וה״פוש״ הנוסף בעזרת המפגש האישי איתי.

גם אם בחרתם בהכנה עצמאית, מומלץ לקיים לפחות ״מפגש זהב״ כדי שאוכל לכוון אתכם למצות את הפוטנציאל שלכם. חלק מהתלמידים אוהבים גם להגיע למפגש תרגול לפני המבחן – פשוט כדי לסגור את כל הפינות.

♥ כל המגיעים ל״מפגש זהב״ מקבלים 10% הנחה על מדריך הכנה אישי או 15% הנחה על ערכת הכנה עצמאית. ניתן יהיה לקבל פידבק אישי בטלפון ובמייל במשך שבועיים לאחר המפגש.

צור איתי קשר כבר עכשיו כדי לשאול כל שאלה, לברר מחירים ולברר מתי אפשרי לקיים מפגש ראשון.

 

מה מספרים בוגרי Be Arch  על המפגשים האישיים?

 ״טניה, תודה רבה על ההכוונה האישית והמדויקת, על העזרה והתמיכה. עם מסגרת המרתון הממוקד עשינו את ההכנה בזמן קצר מאוד, אבל ידעת תוך רגע לזהות את נקודות החוזק שלי והובלת אותי לעבוד איתן. לימדת אותי בצורה כל כך מכוונת למבחן כך שכשהגעתי אליו לא היו הפתעות, הכל היה ברור ומוכר. ובכלל, לא היתה תחושה שאני מגיעה אל הלא נודע וזה הוריד הרבה מהלחץ, הסברת לי בפירוט על אופי הבחינה, על האווירה, הבוחנים ואפילו ידעתי איך יראה החדר – לא פספספת אף פרט.
וכמובן תודה על הזמינות בוואטסאפ ובטלפון, על זה שעודדת אותי לשלוח לך את כל מה שעבדתי עליו בבית ועל המשוב המהיר והמפורט, תודה על האיכפתיות ועל התמיכה הנפשית עד קבלת התשובה (הטובה :) ) בלעדייך לא הייתי עושה את זה!״ ליאור, התקבלה ללימודי האדריכלות בטכניון ובאוניברסיטת תל-אביב ב-2017.

 ״לאחר 15 שנים של עבודה בטלוויזיה החלטתי שהגיע הזמן לעשות שינוי וללמוד תחום שתמיד סקרן אותי. ההחלטה לבחור בטניה ובמסגרת ה״מרתון הממוקד״ כדרך שתעזור לי לממש את הדרך לשינוי היתה החלטה נכונה! החלטה שתרמה לי במובנים רבים להכיר מקרוב יותר את העולם המרתק הזה ואף להצליח בבחינת הקבלה. טניה נעימה ומוכשרת והלמידה איתה היא חוויה מהנה. ממליצה בחום. עידית קרניאלי. ירושלים. בת 40״ עידית, התקבלה ללימודי אדריכלות בבצלאל ב-2017.

 ״החלטתי לנסות להתקבל לשנה הקרובה כחודשיים לפני הבחינה. לא היה לי ניסיון ברישום, אבל תמיד אהבתי לצייר וליצור. קיבלתי המלצה לפנות לטניה מכמה אנשים שמכירים את התחום וקבענו פגישה אחת. מפגש זה היה משמעותי מאוד עבורי מכיוון שהוא עזר לי להבין איך לגשת למבחן, במה כדאי להתמקד וכיצד ללמוד אליו באופן עצמאי וביעילות. בנוסף, ספרי ההכנה שכתבה היו לי לכלי יעיל ונוח ללמידה העצמאית בבית. לאחר המפגש עם טניה, ידעתי לקראת מה אני הולכת, והפידבקים שקיבלתי ממנה על דברים שתרגלתי, עזרו לי להשתפר ונתנו לי ביטחון. הגעתי למבחן נינוחה ומוכנה להתמודד עם מה שיהיה.״ נויה, התקבלה ללימודי אדריכלות באוניברסיטת תל-אביב ב-2016.

  "הגעתי אל טניה ללא שום נסיון או רקע באומנות. בפעם הראשונה שהסתכלתי על המבחן לא היה לי מושג איך לגשת למשימות בכלל, אבל כבר לאחר השיעור הראשון הצלחתי ליצור מודלים ולרשום בפשטות, ובעיקר הבנתי הרבה יותר טוב איך לגשת למבחן…. לפני שהתחלתי עם המרתון הממוקד – ממש לא הייתי בטוח שאני מסוגל לעבור את המבחן. חששתי שבגלל חוסר הניסיון שלי אין לי מספיק זמן ללמוד ולהתכונן למבחן, ושלנבחנים אחרים המגיעים עם נסיון ולאחר כל מיני מכינות יש יתרון גדול. המרתון היה הכנה מעולה, שהביא לתוצאה הרצויה ובדרך שפויה, מהירה וכיפית".  יועד גודר, התקבל לאדריכלות באוניברסיטת ת"א ב-2015.

 "….למדתי במגמת אמנות בבי״ס לאמנות תלמה ילין בגבעתיים, אבל לא היה לי שום ניסיון או ידע קודם בבניית מודלים וגם בבי״ס כמעט שאף פעם לא התעסקתי בתלת מימד אלא יותר ברישום… כך שהרגשתי שכדי לבוא כמה שיותר מוכנה ובשלה למבחנים המעשיים אני זקוקה להכנה ותרגול. העדפתי שיעורים פרטיים וממוקדים שמותאמים לי וליכולות שלי על פני מכינה שלאו דווקא מתמקדת במה שרציתי לחזק…אני מרגישה שבאמת עברתי תהליך משמעותי ושמעבר לתרגול מעשי וטכני השיעורים תרמו לי בפיתוח שפה שמתאימה לי, כך שהרווחתי לא רק הכנה יסודית למבחן אלא גם תהליך מעמיק שעזר לי להבין איזה כיוונים מעניינים אותי ומהן נקודות החוזק והחולשה שלי, מה שאני מאמינה שילווה אותי גם בלימודים עצמם". שירה אליאש, התקבלה לאדריכלות בבצלאל ב-2014.

  "בחרתי ב-Be Arch כיוון שהנחתי שמסגרת מרתון ממוקד בהכוונה של אחד על אחד מותאמים לרמה האישית שלי יביאו אותי לרמת מוכנות לבחינה בזמן קצר יותר ובדרך ממוקדת יותר. במפגשים לקראת הבחינה הם הכרתי את השאלות השונות בבחינה, למדתי כיצד לגשת ולפתור כל שאלה… התרגולים הוכיחו את עצמם ולקראת הבחינה כבר הרגשתי שאני משתפרת הן ברעיונות והן באופן הביצוע וחלוקת הזמן… הגעתי למבחן מוכנה לכל שאלה, השאלות לא הפתיעו אותי וידעתי על איזה עקרונות ודגשים לשים דגש. אפילו הגשתי לפני הזמן!" גילי שוורץ, התקבלה לאוניברסיטת ת"א ולטכניון ב-2014.

 

רוצה לדעת עוד פרטים על מפגשי ההכנה האישיים?

מעוניין/ת לשריין מקום במרתון מפגשי ההכנה? צור/י איתי קשר כבר עכשיו ואני מבטיחה לחזור אלייך בהקדם עם כל הפרטים: